REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Najważniejsza jest skuteczność reklamy, a jej metody i środki osiągnięcia moga być rowne, tak jak różne sa warunki lokalowe, projekty czy zasoby finansowe.

Najpopularniejsze kasetony czy plafony informują klienta o obecności firmy w dany budynku.Dodanie do nich modułów LED zapewni ich widoczność również o zmroku czy w nocy. Litery przestrzenne czy blokowe są elementem reklamy bogatym w kształty, kolory i możliwości ustawienia. Ich atutem jest efekt trójwymiarowości. O trwałości liter decyduje zastosowanie taśmy aluminiowej z której wykonane są boki, plexi wylewanej na lico co daje doskonałe rozmycie światła. Zastosowanie modułów LED wiodących firm gwarantuje długotrwałe i bezawaryjne działanie.

Baner reklamowy można wydrukować w dowolnym wymiarze i umieścić w różnych miejscach np. na elewacji, balkonie czy konstrukcji. Podobny efekt wizualny pozwoli osiagnąć tablica reklamowa, czy tablica informacyjna.

Oba te nośniki reklamy czyli baner i tablica nie ograniczają pomysłu reklamy w barwie i grafice, wydruk wielkoformatowy daje możliwość osiągnięcia pięknych kolorów i efektów wizualnych.

Potykacze, witacze to element reklamy, który zaprasza klienta do wejścia, wstępnie o czymś informuje.Są to środki reklamy, które posiadaja olbrzymia skale od podstawowych i tanich do ekskluzywnych i drogich.

Reklama to nie tylko to co oferuje rynek, ale to również nowatorskie pomysły niosące indywidualne rozwiazania. Reklama zewnętrzna to szerokie pojęcie oznaczające rownież realizacje nie typowych pomysłów. Cel jest jeden, metody jego osiągnięcia różne - zapewniamy fachową pomoc w realizacji każdego pomysłu.